Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że po raz kolejny Regionalne Obserwatorium Terytorialne działające w strukturze Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, organizuje konferencję, tym razem pn. Zrównoważony rozwój województwa podkarpackiego.

Celem konferencji jest prezentacja przeprowadzonych w 2019 roku badań oraz wymiana poglądów i doświadczeń w tym zakresie. Ubiegłoroczne badania skupiały się na przedstawieniu najważniejszych kierunków zmian sytuacji społeczno – gospodarczej regionu, a wiedza z przeprowadzonych analiz wykorzystana została m.in. przy opracowaniu nowego dokumentu strategicznego dla województwa podkarpackiego.

W ramach konferencji zaplanowano także panele dyskusyjne, w ramach których uczestnicy rozmawiać będą na temat roli miast i biegunów wzrostu, jakie pełnią
w zrównoważonym rozwoju województwa podkarpackiego oraz podzielą się doświadczeniem w zakresie opracowania dokumentów strategicznych.

Konferencja odbędzie się 16 września 2020 r. W tym roku wydarzenie będzie miało charakter on-line i odbędzie się za pomocą platformy internetowej Zoom. Szczegółowe informacje na temat dostępu do platformy znajdziecie Państwo, klikając w link, znajdujący się poniżej pn. Szczegóły organizacyjno – techniczne.

Również poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy na niniejszą konferencje, który należy pobrać, uzupełnić oraz przesłać na adres e-mail organizatora konferencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 września 2020 r. W dzień przed organizowanym wydarzeniem, na Państwa adresy e-mailowe, podane w formularzu zgłoszeniowym, organizator konferencji prześle link zapraszający na organizowane wydarzenie.

Osobą do kontaktu jest Pani Małgorzata Piech – pracownik Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego, tel. 17 747 63 13 oraz Pani Marcelina Nieroda – pracownik organizatora konferencji, tel. 797 335 789.

 

Szczegóły organizacyjno – techniczne

Formularz zgłoszeniowy

Program konferencji

 

Logo