Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Regionalne Obserwatorium Terytorialne działające w strukturze Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, organizuje drugą z cyklu konferencji on-line, tym razem pn. Województwo podkarpackie wobec nowych wyzwań gospodarczych.

Konferencja poświęcona zostanie zagadnieniom dotyczącym najważniejszych kierunków, kształtujących gospodarkę województwa podkarpackiego oraz pozwoli na wymianę poglądów i doświadczeń w tym zakresie. Prezentowane podczas konferencji tegoroczne badania stanowić będą wstęp do dyskusji na temat perspektyw, wyzwań oraz barier, mających wpływ na rozwój koncepcji Przemysłu 4.0 w regionie. 

Konferencja odbędzie się 2 grudnia 2020 r. za pomocą platformy internetowej Zoom. Informacje na temat dostępu do platformy znajdziecie Państwo klikając w link poniżej pn. Szczegóły organizacyjno – techniczne.

Aby wziąć udział w konferencji należy wejść w Formularz zgłoszeniowy (link poniżej), uzupełnić dane i zgody RODO oraz przesłać na adres e-mail organizatora konferencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (formularz należy otworzyć w formacie pdf., po wypełnieniu danych należy zapisać dokument, klikając w prawym dolnym rogu na „zapisz formularz na dysku”).

Na adres e-mail, z którego zostało wysłany formularz, otrzymają Państwo informacje zwrotną.  

Formularz zgłoszeniowy aktywny będzie do 1 grudnia 2020r. lub do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dzień przed organizowanym wydarzeniem na Państwa adresy e-mail, podane w formularzu zgłoszeniowym, przesłany zostanie link zapraszający do udziału w wydarzeniu, który aktywny będzie pół godziny przed rozpoczęciem konferencji.

Poniżej dołączony został także program konferencji.

Osobą do kontaktu jest Pani Małgorzata Piech – pracownik Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego, tel. 17 747 63 13 oraz Pani Karolina Piaszczyk – pracownik organizatora konferencji, tel. 797 335 788.

 

Szczegóły organizacyjno – techniczne

Formularz zgłoszeniowy

Program konferencji

 

Logo