W imieniu Samorządu Województwa Podkarpackiego mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pn. „Miasta województwa podkarpackiego. Perspektywy rozwoju”, organizowaną przez Regionalne Obserwatorium Terytorialne (ROT), funkcjonujące w strukturze Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń oraz prezentacja wyników badań dotyczących obszarów miejskich w regionie. Zmiany zachodzące we współczesnym świecie bez wątpienia skłaniają do dyskusji na temat gospodarczych, społecznych i kulturowych aspektów rozwoju tych obszarów oraz sposobów kształtowania regionalnej polityki miejskiej.

W organizowanym wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele różnych środowisk, w szczególności: naukowego, społecznego, biznesowego oraz samorządu terytorialnego z terenu województwa podkarpackiego, w tym przedstawiciele regionalnych instytucji dysponujących wiedzą, doświadczeniem i danymi użytecznymi w procesie monitorowania zmian społeczno-gospodarczych zachodzących w regionie.

Konferencja odbędzie się 23 listopada 2016 r. w Rzeszowie w Hotelu Prezydenckim, ul. Podwisłocze 48.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 18 listopada br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osobą do kontaktu jest Pan Marek Fietko – pracownik Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego tel. 17 747 63 39.

Serdecznie zapraszamy

 

Program konferencji

 

logoue