W imieniu Samorządu Województwa mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pn. Przedsiębiorczość w województwie podkarpackim – kierunki rozwoju. Wydarzenie organizowane jest przez Regionalne Obserwatorium Terytorialne, funkcjonujące w strukturze Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń oraz prezentacja wyników badań dotyczących przedsiębiorczości w województwie podkarpackim. Innowacyjność i zastosowanie zaawansowanych technologii w przedsiębiorstwach są jednym z głównych czynników wpływających na konkurencyjność gospodarki. Dobra znajomość tego sektora gospodarki i czynników, które decydują o jego pozytywnej koniunkturze ma istotne znaczenie z punktu widzenia planowania oraz prowadzenia polityki rozwoju.

W organizowanym wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele różnych środowisk, w szczególności: rządowego, naukowego, społecznego, biznesowego oraz samorządu terytorialnego z terenu województwa podkarpackiego, w tym przedstawiciele regionalnych instytucji dysponujących wiedzą, doświadczeniem
i danymi użytecznymi w procesie monitorowania zmian społeczno-gospodarczych zachodzących w regionie.

Konferencja odbędzie się 14 grudnia 2017 r. w Rzeszowie w Grand Hotel Boutique, ul. Dymnickiego 1a.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 6 grudnia br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Osobą do kontaktu jest Pan Marek Fietko – pracownik Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego tel. 17 747 63 39. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Program konferencji

Serdecznie zapraszamy