Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego jest w trakcie realizacji badania pn. „Gospodarka cyrkularna w wybranych obszarach społeczno-gospodarczych województwa podkarpackiego jako kierunek zrównoważonego rozwoju regionu”.

Celem głównym badania jest ocena potencjału transformacji w kierunku gospodarki cyrkularnej w wybranych obszarach społeczno – gospodarczych województwa podkarpackiego oraz wskazanie dalszego zapotrzebowania w tym zakresie.

Wykonawcą badania jest konsorcjum firm Wroconsult Sp. z o.o., ul. Siedlecka 26, 54-101 Wrocław oraz Ekovert Łukasz Szkudlarek, ul. Średzka 10/1B, 54-001 Wrocław.

Termin realizacji badania: czerwiec – październik 2021.

Uprzejmie prosimy o wzięcie udział w realizacji badania wybranych przez wykonawcę respondentów.

Poniżej zamieszczamy list intencyjny.


 

Szanowni Państwo,

Wroconsult Sp. z o.o., ul. Siedlecka 26, 54-101 Wrocław oraz Ekovert Łukasz Szkudlarek, ul. Średzka 10/1B, 54-001 Wrocław realizują na zlecenie Województwa Podkarpackiego – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego badanie i raport pn. „Gospodarka cyrkularna w wybranych obszarach społeczno-gospodarczych województwa podkarpackiego jako kierunek zrównoważonego rozwoju regionu”.

Celem badania jest ocena potencjału transformacji w kierunku gospodarki cyrkularnej w wybranych obszarach społeczno-gospodarczych województwa podkarpackiego oraz wskazanie dalszego zapotrzebowania w tym zakresie.

Badanie będzie realizowane w okresie czerwiec – październik 2021 r.

W badaniu uczestniczyć będą: przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, naukowcy, mieszkańcy województwa, przedstawiciele organizacji pozarządowych, pracownicy oświaty, eksperci dziedzinowi.

Planowane jest wykorzystanie takich metod badawczych jak: analiza danych zastanych (publikacji, dokumentów strategicznych, aktów prawnych i in.), analiza metodami statystycznymi, kartograficznymi, wywiady pogłębione, kwestionariuszowe, zogniskowane wywiady grupowe, panel ekspertów, metody porównawcze i studia przypadków.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w niniejszym badaniu. Uzyskane od Państwa informacje i opinie przyczynią się do przedłożenia Samorządowi Województwa Podkarpackiego cennych rekomendacji w zakresie wdrażania gospodarki cyrkularnej, a także do właściwego zaplanowania działań administracji samorządowej wspierających dalszy rozwój GOZ w województwie podkarpackim.

Wszelkie zebrane odpowiedzi będą poufne i wykorzystane zostaną jedynie do zbiorczych analiz i wypracowania wniosków oraz rekomendacji dla Województwa Podkarpackiego – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego i nie będą wykorzystywane do innych celów.

Osobami odpowiedzialnymi za realizację badania są:

  • po stronie Wykonawcy: Krzysztof Raczkowski, tel. 605 23 11 12, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • po stronie Zamawiającego: Małgorzata Piech – tel. (17) 747-63-13, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem,

Ewa Draus

Załączniki:
Pobierz plik (list polecający.pdf)list polecający.pdf[ ]429 kB