Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego jest w trakcie realizacji badania pn. „Ewaluacja ex-post Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2020”.

Celem głównym badania jest podsumowanie i ocena efektów realizacji Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2020 (SWR), głównie pod kątem określenia stopnia realizacji celu głównego SWR i celów szczegółowych priorytetów tematycznych.

Wykonawcą badania jest firma Openfield Sp. z o.o., ul. Ozimska 4/7, 45-057 Opole.

Termin realizacji badania: czerwiec – wrzesień 2021 r.

Uprzejmie prosimy o wzięcie udział w realizacji badania wybranych przez Wykonawcę respondentów.

Poniżej zamieszczamy list intencyjny.


 

Szanowni Państwo,

Samorząd Województwa Podkarpackiego zlecił firmie badawczej Openfield Sp. z o.o. przeprowadzenie badania i opracowanie raportu pn. „Ewaluacja ex-post Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2020” w terminie czerwiec-wrzesień 2021 roku. Realizacja terenowej fazy badania, obejmującej między innymi przeprowadzanie wywiadów oraz ankiet przypada na okres od lipca do sierpnia 2021 roku. Badanie realizowane będzie przez niezależny zespół ekspertów pod kierownictwem Pani Joanny Jaworskiej.

Głównym celem badania będzie podsumowanie i ocena efektów realizacji „Strategii rozwoju województwa – Podkarpackie 2020”, przede wszystkim pod kątem określenia stopnia realizacji jej celu głównego i celów szczegółowych priorytetów tematycznych, z uwzględnieniem wpływu realizacji Strategii na zmianę sytuacji społeczno-gospodarczej województwa.

Państwa uczestnictwo w badaniu będzie nie tylko cennym wkładem, ale przede wszystkim nieodzownym warunkiem jego powodzenia oraz przydatności jego wyników. W związku z tym, zachęcam do udziału w wywiadach i współpracy z Wykonawcą badania, m.in. poprzez udzielenie pomocy w wykonywaniu jego zadań oraz zapewnieniu dostępu do informacji na potrzeby realizowanego badania.

Pragnę zapewnić, że członkowie zespołu badawczego kierować się będą zasadą zachowania poufności informacji. Gromadzone w trakcie badania materiały nie zostaną ujawnione osobom trzecim.

Wszelkich informacji na temat badania udzielą:

  • ze strony firmy Openfield Sp. z o.o. Pani Joanna Jaworska (tel. 530 921 445, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
  • ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie Pani Elżbieta Fleszar (tel. 17 747 63 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Liczę na przychylność i zrozumienie z Państwa strony w odniesieniu do prac realizowanych przez osoby reprezentujące Wykonawcę badania.

Z góry dziękuję za Państwa czas i zaangażowanie w niniejsze przedsięwzięcie.

Marszałek Województwa

Władysław Ortyl

Załączniki:
Pobierz plik (List uwierzytelniający.pdf)List uwierzytelniający.pdf[ ]445 kB