Regionalne Obserwatorium Terytorialne

Logo Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego
Logo Podkarpackie przestrzeń otwarta

Aktualności

Uczestnicy konferencji siedzący naprzeciw prelegentów. W tle slajd z tytułem konferencji.

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy Państwu za udział w konferencji pn. Społeczeństwo i gospodarka województwa podkarpackiego w nowej rzeczywistości.

Mamy nadzieję, że konferencja przybliżyła Państwu najważniejsze zagadnienia dotyczące kwestii uwarunkowań gospodarczych i demograficznych funkcjonowania regionu w zmieniającym się otoczeniu. Prezentacja badań oraz dyskusja przeprowadzona podczas wydarzenia pokazały, jak ważnym elementem jest systematyczne monitorowanie sytuacji społeczno-gospodarczej województwa podkarpackiego oraz wzmacnianie kapitału społecznego jako istotnego elementu dla rozwoju społeczeństwa na wielu płaszczyznach. Kapitał społeczny przede wszystkim umożliwia współpracę i kooperację między ludźmi, co może prowadzić do wzrostu efektywności działań i rozwiązywania problemów społecznych.

Mamy nadzieję, że wnioski z prezentowanych analiz oraz dyskusja przeprowadzona podczas wydarzenia przyczynią się do jeszcze lepszego kształtowania rozwoju społeczno-gospodarczego województwa podkarpackiego.

Galeria zdjęć:


Logotypy FE Program Regionalny Rzeczpospolita Polska Województwo Podkarpackie Europejski Fundusz Społeczny